KAMENNÝKOBEREC.EU
NEZÁVISLÝ ODBORNÝ WEB

PROČ VLASTNĚ?

Kamenný koberec, je v současné době velice rychle se rozvíjející designový obor ve stavebnictví zhmotňující odvážné vize uživatelů a luxusní představy renovovaných ploch v interiéru i exteriéru.

Bohužel se zároveň vyskytlo i nezměrné množství podvodníků a pseudo odborných firem, které se doslova přednost stali „odborníky“ v oboru díky neúplným videům a pokřiveným článkům na internetu.

Je na čase říci rozhodné slovo. Sebrat všechny poctivé korektní informace za posledních více jak 25 let praxe v oboru kamenných koberců, a říci jasné a zřetelné STOP, takhle dál NE!

A tak vznikl NEZÁVISLÝ ODBORNÝ WEB kamennýkoberec.eu, kde se zcela zdarma, čistě, bez obalu dozvíte vše co vás o kamenném koberci a podobných technologiích zajímá. Přečtěte si otevřené články na blogu, zeptejte se bez obav na cokoli v odborné poradně, nebo si rovnou zadejte poptávku Z DAR MA a vyberte si dle svých vlastních potřeb.

Kamennýkoberec.eu, jako nezávislý odborný web, Vám dokáže pomoci i v již vzniklých problémech – nezávislé odborné posouzení, pomoc při reklamaci, přesný ucelený komplexní návrh řešení, vč. technologického postupu „step by step“.